KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 6411138

nr 641 1138

Grafiskt blad

Kolorerad, Signerad AK, 15x28

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 maj 2010
kl 18:09:32